pracownik budowlany- Niemcy

Lokalizacja: Stuttgard (Niemcy)
Zakończenie rekrutacji: 20-12-2018
Wynagrodzenie: 6500.00 - 7500.00 PLN
Rodzaj umowy: umowa agencyjna
Liczba wakatów: 4

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o., jako agencja doradztwa personalnego  od ponad 10 lat wspieramy partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego  szczebla oraz stanowiska robotnicze  zarówno w Polsce, jak i za granicą. cert KRAZ 12048.

Dla naszego niemieckiegi klienta poszukujemy kandydatów do pracy na

 BUDOWIE,

w charaketrze

- MALARZA,

- TAPECIARZA,

- MONTERA PŁYT KARTONOWOGIPSOWYCH,

Zadania:

- prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji

- lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

- prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

- kładzenie wszelkiego rodzaju tapet
pozostałe umiejętności w tym obszarze mile widziane, ale nie wymagane:

- ocieplanie budynków

- kładzenie płyt gipsowo-kartonowych

- kładzenie podłóg (wykładziny, laminat, parkiet, linoleum, PCV)

WYMAGANIA:

- ZNAJOMOSC J. NIEMIECKIEGO - mile widziana

- wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe (mile widziane 3-5 lat)

- prawo jazdy B + samochód (mile widziany)

- absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy

OFERUJEMY:

- 13,50 € Brutto/H

- dodatkowo dieta

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.

Fałata 6 Opole

tel. 77/459-21-72

tel. 500-02-88-55

cert. KRAZ 12048